Anasayfa Hakkımızda Galeri Aktiviteler Fiyatlar Fethiye İletişim

Aktiviteler


Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü uçuşları Fethiye Babadağ yamaç paraşütü atlama merkezinden gerçekleşmektedir. Babadağ tüm dünya yamaç paraşütçülerin gözbebeği olmuş ve dünyanın en iyi atlama merkezlerinden bir tanesi haline gelmiştir.1700-1900 metre arasında kalkış yapılan Babadağ’dan ortalama iniş süresi 45 dakikadır.

Tekne Turları

Günübirlik tekne turlarıyla Ölüdeniz'in eşsiz koylarını ve güzelliklerini keşfetme imkanına sahip olacaksınız. Altı duraktan oluşan tekne turlarını ilk durağı suyun berraklığına hayran olacağınız Mavi Mağara, sonra Kelebekler vadisi, St.Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su ve Deve Plajı.

Jeep Safari

Doğayla baş başa dolu dolu bir gün eğlence ve adrenalin istiyorsanız Jeep Safari tam size göre bir aktivite. İlk durak tarih kokan Tlos, sonraki durak Yakapark doğal orman parkı, SAKLIKENT turun en özel ziyaret alanı yaklaşık 18 km uzunluğunda 300 m yüksekliği ile eşsiz bir atmosfere sahip olan bu kanyon, son durak olarak Çalış plajının o müthiş gün batımının izlendiği sahile getiriyoruz.

Scuba Diving

Fethiye’deki dalış noktaları;
Kızıl ada feneri, dalyan koyu, üç tüneller, barracuda resifi, afkule, piramit, soğuk mağara, fok mağarası, amphora, şahin burnu, akvaryum koyu, tüneller, karides kovuğu, balaban adası, iblis burnu, turgut’un yeri, aqua point, sarıyarlar, kızıl ada kanyonu.

At Turları

Ölüdeniz’in ve Kayaköy’ün güzelliğini bir de at üzerinden kovboy gözüyle keşfetmek için at turları birebirdir. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2-3 saat süren 2 ayrı parkurdan birini tercih ederek dünyaca ünlü Ölüdeniz’in güzelliğini tepeden izlemek için ormanlık ve patika yollardan tepeye çıkılıyor veya eski patika kaya yolundan Rumların terk ettiği Kayaköy’e ulaşılıyor. Her iki turda da verilen molalarla Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını ve yamaç paraşütleri izleyebilir ya da tarihi Rum evlerini, kiliselerini ziyaret edebilirsiniz.

Rüzgar Sörfü

Her yıl Avrupadan özellikle Isviçre, Almanya ve Ingiltere den rüzgar tutkunu birçok kişi rüzgar sörfü veya uçurtma sörfü öğrenmek için sörf merkezi "Fethiye Surf Center" Çalış/Fethiyeye gelmektedir. Surf Center'de 3 saatinizi ayırarak rüzgar sörf'ü öğrenebilirsiniz.